ANA SAYFA     SPOR DALLARI     HAKKIMIZDA     KÜNYE     İLETİŞİM
Federasyonlar.com'da
Muay Thai Kategorisi
Bu kategorideki tüm haberler
Bu kategorideki son haberler
Üniversiteler Muay Thai Türkiye Şampiyonası Başlıyor
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu 2012 Faaliyet programı ile Türkiye Muaythai Federasyonu 2012 planında yer alan Muaythai Üniversiteler Türkiye Şampiyonası 2-6 Mayıs 2012 tarihlerinde Aydın-Kuşadası’nda Uğur İnan Spor salonunda yapılacak.
Avrupa Muay Thai Şampiyonası Tamamlandı
7. Avrupa Muay Thai Şampiyonası ve 12. Avrupa Kupası sona erdi. Türkiye Avrupa Kupası’nda birinci, Avrupa Şampiyonası’nda ise dördüncü sırayı aldı.
Muay Thai Şampiyonası Başladı
Türkiye ve Avrupa Muay Thai federasyonları tarafından düzenlenen şampiyona ve 12. Avrupa Kupası karşılaşmalarının eleme müsabakaları, Antalya Dilek Sabancı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Avrupa Muay Thai Şampiyonası Antalya’da Başladı
7. Avrupa Muay Thai Şampiyonası ve 12. Avrupa Kupası Antalya’da düzenlenen ve 33 ülkeden 450 sporcunun katıldığı şampiyona, açılış seremonisi ile başladı.

Muay Thai, Futbolun Peşinde
Türkiye Muay-Thai Federasyonu Başkanı Halil Durna, Muay-Thai spor dalının, Türkiye’de futboldan sonra en çok ilgi gören spor dalı olduğunu söyledi.
Muay Thai Süper Lig Finalleri Başladı
Muay Thai Federasyonunun faaliyet programında yer alan ’’Türkiye Muay-Thai Süper Lig Finalleri 8. Ayağı’’ Antakya’da başladı.
Muay Thai Süper Ligi’nde 7. Ayak Maçları Başlıyor
Türkiye Muay Thai Federasyonu 2010 faaliyet programında yer alan Gençler - Büyükler Bay ve Bayan Muay Thai Süper Ligi 7. ayak maçlarının programı açıklandı.
Adıyaman’da Muay Thai Şampiyonası Tamamlandı
Adıyaman’ın Besni ilçesinde, Muay Thai Federasyonunca düzenlenen ’’Yıldızlar ve Minikler Türkiye Muay Thai Şampiyonası’’ sona erdi.
Bu kategorideki tüm haberler
01 Mayıs 2012 Salı
Üniversiteler Muay Thai Türkiye Şampiyonası Başlıyor

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu 2012 Faaliyet programı ile Türkiye Muaythai Federasyonu 2012 planında yer alan Muaythai Üniversiteler Türkiye Şampiyonası 2-6 Mayıs 2012 tarihlerinde Aydın-Kuşadası’nda Uğur İnan Spor salonunda yapılacak. Şampiyonada 50’nin üzerinde üniversiteden sporcuların ücadele etmesi bekleniyor.

 

 

 

 
 
Ana Sayfa  /  Spor Dalları  /  Hakkımızda  /  Künye  /  İletişim  /  Yasal Uyarı