ANA SAYFA     SPOR DALLARI     HAKKIMIZDA     KÜNYE     İLETİŞİM
Federasyonlar.com'da
Yazarlar Kategorisi
Bu kategorideki tüm haberler
Bu kategorideki son haberler
Problemin Tespiti; Çözümdür !
”Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde neden yüzmede başarılı olamıyoruz?”
”Türkiye’nin çok genç nüfusu var yeterince başarılı sporcu çıkaramıyoruz”
”Neden olimpiyatlarda başarılı olamıyoruz?”
Editör Köşesi
Yazmak, yorumlamak ve Diğer (!) Spor meraklılarına katkıda bulunmak ister misiniz?
Bu kategorideki tüm haberler
28 Nisan 2010 Çarşamba
Editör Köşesi

Yazmak, yorumlamak ve Diğer (!) Spor meraklılarına katkıda bulunmak ister misiniz?

Federasyonlar.com olarak 1 Eylül 2010 tarihinde başladığımız yolda 8 ayı geride bırakıyoruz. Aylık ortalama 25-40 bin okur ortalamasına ulaşmayı başardık. Kimi uğruyor geçiyor, kimi kalıcı konak olarak görüyor. Bizse ilk günün heyecanı ve kararlılığıyla federasyonlar.com’u ’Diğer (!) Sporların Haber Merkezi’ olarak yaşatma azmimizi sürdürüyoruz.

Forum köşemiz hizmete girdi... Sloganımız; Fikrim Var! Burada gerçekten içinde Türk Sporu için kütüphane göreceğine inandığımız bir bilgi alışverişi olacak. Yine inanıyoruz ki; birçok yetkilinin de başvuru kaynağı olacak bu forum köşesi.

Medya uzun, belirsiz ve uçsuz bucaksız bir yol. Bu yolda rüzgarın savurduğu yaprak olmakta var, az öz adım adım yıllarca saygın bir yayın merkezi olmakta... Yaklaşık 250 günlük maceramızda belki kaplumbağa adımlarıyla ilerliyoruz ama en azından yerimizde saymamaya çalışıyoruz.

Şimdi buradan milli sporcularımıza, spor kulüplerine ve spor dallarına ilgi duyanlara bir çağrıda bulunmak istiyoruz. Şayet fikirlerinizin değerli olduğuna inanıyor, fikirlerinizden yıllar sonra da olsa birileri tarafından istifade edilmesini ve onların kalıcı olmasını istiyorsanız federasyonlar.com sizlerin görüş ve önerilerini de sütunlarına taşımayı öneriyor.

İster forum köşesinde, isterseniz yazarlar köşesinde...

Son olarak; kulüpler, sporcular... İnternet siteniz, blog sayfanız, kısaca alternatif spor branşları için web ortamındaki tüm kaynaklarınızın adreslerini bildirin... Ulaşmak isteyenlere bir kapı da biz aralayalım...

Federasyonlar.com’un gönüllü gönüller köşesinde yer almak istiyorsanız; federasyonlar@actamedya.com adresine maillerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla...

Federasyonlar.com Ekibi

 

 

 

 
 
Ana Sayfa  /  Spor Dalları  /  Hakkımızda  /  Künye  /  İletişim  /  Yasal Uyarı