ANA SAYFA     SPOR DALLARI     HAKKIMIZDA     KÜNYE     ÝLETÝŢÝM
Federasyonlar.com'da
Yüzme Kategorisi
Bu kategorideki tüm haberler
Bu kategorideki son haberler
Londra Ýçin Yüzmede Ýlk Vize Burcu’dan
Milli yüzücü Burcu Dolunay, 50 metre serbest stilde 25.22’lik derecesiyle 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý A barajýný geçmeyi baţardý.
Genç Yüzücüler 7 Madalya Kazandý
Sýrbistan’da düzenlenen Balkan Gençler Ţampiyonasý’nda yüzücülerimiz bir Balkan bir de Türkiye rekoru kýrarken, 7’de altýn madalya kazandý. Ţampiyonada 3 gümüţ 4 de bronz madalya kazandýk.
Buse Günaydýn Türkiye Rekoru Kýrdý
Milli sporcu Buse Günaydýn’dan Hollanda’da yapýlan Yüzme Kupasý Eindhoven 2012 yarýţlarýnda iki Türkiye rekoru kýrdý.
Yüzmede Milli Takým Kampý Tamamlandý
Avrupa Gençler Ţampiyonasý’na hazýrlanan Yüzme Milli Takýmý Aday Kadrosu, Ýstanbul’da 3 gün süren hazýrlýk kampýný tamamladý.
2013 Dünya Yüzme Ţampiyonasý Barcelona’da
Uluslararasý Yüzme Federasyonu, 2013 Dünya Yüzme Ţampiyonasý’nýn Barcelona’da yapýlmasýna karar verdi.
Yüzmede Teknik Analiz Kampý Talinn’de Yapýlýyor
Türkiye Yüzme Federasyonu Teknik Analiz Kampý, Estonya’nýn baţkenti Talinn’de 4-11 Eylül tarihleri arasýnda gerçekleţtirilecek.
Erođlu Dünya 6.’sý Oldu
Dünya Engelliler Yüzme Ţampiyonasý’nda, 50 metre sýrtüstünde Beytullah Erođlu, dünya altýncýsý oldu.
Avrupa’nýn Yüzme Ţampiyonu Rusya
Avrupa Yüzme Ţampiyonasý sona erdi. Rusya, 7’si altýn 15 madalya ile ţampiyonanýn en baţarýlý ülkesi oldu. Türkiye ise tek madalya bile kazanamadý.
Bu kategorideki tüm haberler
19 Aralýk 2009 Cumartesi
Kýsa Kulvarda Türkiye Ţampiyonasý Heyecaný Sürüyor

Türkiye Kýsa Kulvar Yüzme Ţampiyonasý’nda 2. gün sonuçlarý ţöyle:

                              2.GÜN FÝNAL SONUÇLARI

Sýra      AdýSoyadý                          Kategori Dyýlý  Klüp                                     Derece  Puan

                                                                 50m sýrt            Erkek

       Final     A

   1   DERYA BÜYÜKUNCU                       19+       1976  GALATASARAY-ÝST.                 00:24:07                  9

   2   SERKAN ATASAY                            19+       1970  FENERBAHÇE-ÝST.                  00:24:79                  7

   3   VOLKAN ATAKAN                            19+       1975  FENERBAHÇE-ÝST.                  00:24:81                  

   4   GÜVEN DUVAN                              19+       1990  GALATASARAY-ÝST.                 00:25:02                  

   5   TAYFUN KONURALP                        19+       1988  ANKARA BÜYÜK KOLEJ            00:26:65                  4

   6   BERK YOMRALIOĐLU                      15-16    1994  KINALIADA SU S.-ÝST.               00:26:80                  3

   7   DENÝZ BORA ALKAN                        19+       1989  KINALIADA SU S.-ÝST.               00:26:97                  

   8   ARTUN AKSOY                               17-18    1993  BURSA KOLEJLÝLER                00:27:15                  1

                                                            50m kelebek        Bayan

       Final     A

   1   GÝZEM ÇAM                                   19+       1991  FENERBAHÇE-ÝST.           00:27:48 YTR 17-18           9

   2   MELÝSA AKARSU                             17-18    1993  FENERBAHÇE-ÝST.                  00:28:19                  

   3   BEGÜM ARIKAN                              17-18    1992  YILDIZLAR KOCAELÝ                00:29:09                  6

   4   ESRA KAÇMAZ                               13-14    1996  YILDIZLAR KOCAELÝ                00:29:73                  

   5   CANSU BURÇOĐLU                        17-18    1993  ENKA S.K.ÝSTANBUL                00:29:90                  4

   6   TÝLBE BABAKIRAY                           15-16    1995  KINALIADA SU S.-ÝST.               00:29:95                  3

   7   KIVILCIM GÜNAY                            17-18    1993  GALATASARAY-ÝST.                 00:29:99                  2

   8   ÝLAYDA DAMAR                              17-18    1993  ENKA S.K.ÝSTANBUL                00:30:42                  

                                                            400m karýţýk        Erkek

       Final     A

   1   TÝMUR DELLALOĐLU                       17-18    1992  KASTAMONU YSK                   04:21:36                  9

   2   A.HALÝM LAFÇI                               19+       1987  FMV IŢIK-ÝSTANBUL                 04:32:40                  7

   3   BATURAY YILMAZ                           15-16    1994  GALATASARAY-ÝST.                 04:34:09                  6

   4   ALP YOKAY                                   19+       1987  GALATASARAY-ÝST.                 04:37:01                  

   5   DOĐUŢ AKAY                                19+       1991  FENERBAHÇE-ÝST.                  04:40:56                  4

   6   UĐUR UZMAN                                19+       1987  FMV IŢIK-ÝSTANBUL                 04:41:56                  

   7   YAĐIZ YÜRÜKER                            19+       1991  FENERBAHÇE-ÝST.                  04:43:87                  

   8   TAMER BURAK SÜMERSAN               17-18    1992  KINALIADA SU S.-ÝST.               04:53:19                  1

                                                            100m karýţýk       Bayan

       Final     A

   1   BURCU DOLUNAY                           19+       1984  GALATASARAY-ÝST.                 01:02:94                  9

   2   CEREN DÝLEK                                19+       1991  FENERBAHÇE-ÝST.                  01:03:73                  7

   3   GÝZEM BOZKURT                            17-18    1993  FENERBAHÇE-ÝST.                  01:04:95                  

   4   NAZLI UZMAN                                19+       1987  GALATASARAY-ÝST.                 01:05:70                  

   5   ESRA KAÇMAZ                               13-14    1996  YILDIZLAR KOCAELÝ                01:07:45                  4

   6   E.SÝBEL PÝROĐLU                           19+       1987  FMV IŢIK-ÝSTANBUL                 01:08:35                  3

   7   H.GÖKÇE SAYDAM                          13-14    1996  YILDIZLAR KOCAELÝ                01:09:01                  

   8   GÜLSEL ÖYKÜ ÖZÇELÝK                   15-16    1994  ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ            01:09:86                  1

                                                          200m kurbađa      Bayan

       Final     A

   1   DÝLARA BUSE GÜNAYDIN                 19+       1989  FENERBAHÇE-ÝST.                  02:26:21 YTR 19+yaţ  9

   2   DUYGU BÝROL                               19+       1990  FENERBAHÇE-ÝST.                  02:35:30                    

   3   CEREN METÝN                                17-18    1993  TED ANKARA KOLEJLÝLER        02:39:48                  6

   4   EBRU ERGENÇ                              17-18    1993  FMV IŢIK-ÝSTANBUL                 02:42:30                  5

   5   SEZEN NUR KURNAZ                       13-14    1996  GALATASARAY-ÝST.                 02:42:73                  4

   6   ÝREM TÜLÜOĐLU                            15-16    1994  ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ            02:45:31                  3

   7   MELDA ALKAYA                              13-14    1996  BURSA BOSCH                       02:45:40                  2

   8   G.SUDE ÖZGEN                             13-14    1996  GALATASARAY-ÝST.                 02:49:36                  

                                                            100m serbest        Erkek

       Final     A

   1   DOĐA ÇELÝK                                  19+       1991  GALATASARAY-ÝST.                 00:49:29                  9

   2   CAN ANACAK                                 19+       1990  GALATASARAY-ÝST.                 00:49:43                  7

   3   Ý.OZAN GÝDER                                17-18    1992  ANTALYA KOLEJÝ S.K.              00:49:71                  6

   4   YILMAZ YÝĐÝT TOKMAN                    17-18    1992  FENERBAHÇE-ÝST.                  00:50:15                  5

   5   BERTUĐ ÇOŢKUN                          17-18    1993  ARKAS SPOR-ÝZMÝR      00:50:45 YTR 15-16 YAŢ       4

   6   K.ERCE EŢER                                17-18    1993  ENKA S.K.ÝSTANBUL                00:52:46                  3

   7   DENÝZ ALÝ BAYRAKTAR                    15-16    1994  BURSA KOLEJLÝLER                00:52:70                  2

   8   MUSTAFA KAÇMAZ                         17-18    1992  YILDIZLAR KOCAELÝ                00:53:57                  1

                                                            800m serbest        Bayan

       Final     A

   1   YEŢÝM GÝRESUNLU                         17-18    1993  ENKA S.K.ÝSTANBUL                08:49:90                  9

   2   MERVE EROĐLU                            15-16    1994  ENKA S.K.ÝSTANBUL                09:09:48                  

   3   FULYA TERZÝ                                 19+       1985  FMV IŢIK-ÝSTANBUL                 09:18:02                  6

   4   SELDA HÝLAL AKYÜZ                        15-16    1994  GALATASARAY-ÝST.                 09:18:30                  5

   5   EZGÝ ÝNKAYA                                 19+       1988  FMV IŢIK-ÝSTANBUL                 09:31:18                  

   6   ÝPEKNAZ EREL                               15-16    1995  ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL          09:34:20                  3

   7   ÖZGE DURUKAN                            19+       1991  KINALIADA SU S.-ÝST.               09:34:27                  2

   8   REYHAN ACAR                               17-18    1992  ENKA S.K. ÝSTANBUL               10:34:10                  

                                      4x50m serbest          19+    Yaţ Kategorisi Erkek

   1   DOĐA-K.ARDA-CAN-GÖKSU                 1997   GALATASARAY-ÝST.                         01:30:84              18

   2   VOLKAN-DOĐUŢ-Y.YÝĐÝT-SERKAN         1997   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:31:88              14

   3   DENÝZ-MERT-TANER-SELÝM                 1997   KINALIADA SU S.-ÝST.                       01:37:05              12

   4   H.EMRE-ERCE-ZAFER-EMRE                1997   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:37:28              10

   5   CAN-DOĐA-GÖKSU-GÜVEN                 1990   GALATASARAY-ÝST.                         01:37:34               8

   6   HALÝM-UĐUR-OZAN-R.GÖKSU              1997   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         01:37:39               6

   7   YAĐIZ-YÝĐÝT-BARTU-DOĐU                 1990   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:37:73               4

   8   D.ALÝ-ARTUN-ORHAN-BAHADIR            1997   BURSA KOLEJLÝLER                        01:38:70               2

   9   D.BORA-TANER-SERDAR-SELÝM            1990   KINALIADA SU S.-ÝST.                       01:39:17                

  10   H.CAN-GÝRAY-FURKAN-OZAN               1997   ANTALYA KOLEJÝ S.K.                      01:39:49                

  11   NURETTÝN-Ö.HAMZA-EMRE-MUSTAFA   1997   YILDIZLAR KOCAELÝ                        01:39:59                

  12   OZAN-UĐUR-HALÝM-R.GÖKSU              1990   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         01:40:20                

  13   DENÝZHAN-MERT-BURAK-ERK              1997   EGE ÜNÝ.-ÝZMÝR                              01:41:44                

  14   BUĐRA.Ö-BUĐRA.K-A.UĐUR-ÇAĐRI      1997   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    01:42:09                

  15   YAŢAR-TUĐBERK-ERDOĐAN-ANIL        1997   FIRTINA SLAM-ÝZMÝR                       01:42:75                

  16   ONURHAN-CANPOLAT-EMÝR-FURKAN    1997   ESKÝŢEHÝR GENÇLÝK SPOR               01:43:24                

  17   Y.EFE-BARIŢ-Z.TAN-GÖKHAN               1997   DENÝZ KUVVETLERÝ GÜCÜ-ÝSTANBUL  01:43:60                

  18   OĐUZHAN-TOLGA-HAKAN-AMMAR        1997   KOCAELÝ YÜZME KULÜBÜ                 01:55:07                

                                      4x50m serbest          19+    Yaţ Kategorisi Bayan

   1   GÝZEM-Ý.NÝHAN-NÝLÜFER-CEREN           1997   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:47:49              18

   2   BURCU-KIVILCIM-NAZLI-TUTKU            1997   GALATASARAY-ÝST.                         01:49:06              14

   3   N.EGE-DUYGU-BESTECAN-CEREN        1990   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:50:40              12

   4   BURCU-TUTKU-M.FATMA-NAZLI            1990   GALATASARAY-ÝST.                         01:50:50              10

   5   BEGÜM-ESRA-C.BUKET-BERÝL              1997   YILDIZLAR KOCAELÝ                        01:50:63               8

   6   BESTE-ÝZEM-SEMÝN-BEYZA                  1997   ÖRNEK KOLEJÝ-BURSA                    01:51:65               6

   7   CANSU-YEŢÝM-MERVE-ÝLAYDE              1997   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:51:72               4

   8   HAZAL-E.NUR-ÝKLÝM-SÝBEL                   1997   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         01:51:87               2

   9   CEREN-ÝPEKNAZ-MÝRAY-SELEN            1997   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   01:52:77                

  10   TUĐÇE-D.ÝPE-D.YAĐMUR-NÝLDA           1997   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    01:53:16                

  11   FULYA-EZGÝ-BEREN-SÝBEL                   1990   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         01:57:51                

  12   NESLÝ-BENGÝSU-AYŢEGÜL-GÖKSUN      1997   EGE ÜNÝ.-ÝZMÝR                              01:57:88                

  13   EZGÝ-DENÝZ-ÖZGE-TÝLBE                    1997   KINALIADA SU S.-ÝST.                       01:58:00                

  14   GÝZEM-MELÝS-MERLÝN-YASEMÝN            1997   BURSA KOLEJLÝLER                        02:00:45                

  15   ZÜLAL-BEYZANUR-EYŢAN-DENÝZ          1997   KOCAELÝ YÜZME KULÜBÜ                 02:11:22                

 

 

 

FÝNAL PUANLARI

1-2. GÜN TOPLAM

S. NO

KULÜPLER

BYN TOPLAM

ERKEK TOPLAM

GENEL

TOPLAM

1

FENERBAHÇE

84

75

159

2

GALATASARAY

56

77

133

3

FMV IŢIK

46

21

67

4

YILDIZLAR KOCAELÝ

37

19

56

5

ENKA

25

24

49

6

ANTALYA KOLEJÝ

5

26

31

7

ANKARA ÜNÝ.

22

5

27

8

KINALIADA

5

22

27

9

BURSA KOLEJLÝLER

5

17

22

10

KASTAMONU YÜZME

0

22

22

11

ÖRNEK KOLEJÝ

16

0

16

12

ÇEVRE SPOR

14

0

14

13

ARKAS SPOR

0

13

13

14

ANKARA BÜYÜK KOLEJÝ

0

6

6

15

TED ANKARA KOLEJÝ

6

0

6

16

EGE ÜNÝ.

5

0

5

17

BURSA BOCSH

2

0

2

 

 KISA KULVAR TÜRKÝYE YÜZME YARIŢLARI 2. GÜN B-C FÝNAL SONUÇLARI

                                                                 C FÝNALÝ

                                       50m sýrt-Back         13-14  Yaţ Kategorisi  Erkek

   1   MEHMET ŢAMÝL ÇAP                           1996   ÝSTANBUL SU SUPORLARI K.             00:30:17

   2   BARIŢAN EGE FIRILDAK                      1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:30:47

   3   EMÝR KAYRAK                                   1996   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         00:30:53

   4   EYÜP TAŢPINAR                                1997   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:31:00

   5   EMÝN BARAN ÜNAL                             1996   OLÝMPÝK AKADEMÝ-ÝST.                     00:32:04

   6   HAKAN SOFUOĐLU                            1997   KOCAELÝ YÜZME KULÜBÜ                 00:32:57

   7   BERKANT BALCI                                1997   AREL KOLEJÝ SK-ÝSTANBUL               00:33:18

                                                                 B FÝNALÝ

                                       50m sýrt-Back         15-16  Yaţ Kategorisi  Erkek

   1   BERK YOMRALIOĐLU                         1994   KINALIADA SU S.-ÝST.                       00:26:80

   2   HÜSNÜ BURAK KARTAL                       1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:27:52

   3   ÜLGEN ALP ERDOĐAN                        1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:27:83

   4   ORHAN KARAÇANAK                          1994   BURSA KOLEJLÝLER                        00:28:25

   5   CEM HORASAN                                 1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:28:48

   6   FURKAN MARAŢLI                              1994   ANTALYA KOLEJÝ S.K.                      00:28:49

   7   MÝRAÇ TOLUNAY IŢIK                         1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:28:81

   8   CAN ELVANLIOĐLU                            1994   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   00:29:26

   9   MEHMET OKAN EYÝGÖR                      1994   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:29:49

                                                                 C FÝNALÝ

                                   50m kelebek-B.Fly     13-14  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   ESRA KAÇMAZ                                  1996   YILDIZLAR KOCAELÝ                        00:29:73   13 YAŢ YTR

   2   YASEMÝN KURU                                 1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:30:39

   3   NÝDA ELÝZ ÜSTÜNDAĐ                        1996   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    00:30:42

   4   ALMÝNA ÜNGELDÝ                               1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:30:73

   5   ÝKLÝM ÖZDEMÝR                                 1996   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         00:31:18

   6   ASLI ACAR                                        1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:31:52

   7   NÝLDA ÜNAL                                      1996   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    00:31:75

   8   EZGÝ PAYZA                                      1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:31:80

   9   MELÝS KIRIKOĐLU                              1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:31:80

                                                                 B FÝNALÝ

                                   50m kelebek-B.Fly     15-16  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   HANDE ALPORAL                               1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:28:69

   2   ÝDÝL KONCA                                      1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:29:61

   3   TÝLBE BABAKIRAY                              1995   KINALIADA SU S.-ÝST.                       00:29:95

   4   CEREN HATÝPOĐLU                           1995   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   00:30:41

   5   A.EZGÝ YAZICI                                   1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:30:43

   6   DENÝZ GÜNGÖROĐLU                        1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:30:55

   7   ÝLAYDA BAŢAR                                  1995   GALATASARAY-ÝST.                         00:30:60

   8   DÝLARA ALTINTOP                              1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:30:85

   9   DURU ALDÝNÇ                                   1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:31:00

                                                                 C FÝNALÝ

                                     400m karýţýk-M       13-14  Yaţ Kategorisi  Erkek

   1   ÖMER GÖKALP ÜLKÜ                         1996   AREL KOLEJÝ SK-ÝSTANBUL               05:04:50

   2   BERK POLAT                                     1996   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         05:06:90

   3   ALÝ CANER AYGÜN                             1997   GALATASARAY-ÝST.                         05:09:26

   4   BERAT GÜR                                      1996   GALATASARAY-ÝST.                         05:14:39

   5   MURAT YILDIRIM                               1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          05:14:86

   6   DENÝZ LEVENT BOL                            1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          05:16:09

   7   BERKHAN SAKAL                               1997   EGE ÜNÝ.-ÝZMÝR                              05:24:66

   8   AMMAR ÖNER                                   1997   KOCAELÝ YÜZME KULÜBÜ                    DQ

                                                                B  FÝNALÝ

                                     400m karýţýk-M       15-16  Yaţ Kategorisi  Erkek

   1   BATURAY YILMAZ                              1994   GALATASARAY-ÝST.                         04:34:09

   2   ARAL ŢAHÝN                                      1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          04:41:84

   3   KARHAN AKAY                                   1995   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         04:45:21

   4   AHMET AYDIN KAYHAN                       1994   AYAS ADANA                                  04:57:32

   5   EGE MERSÝN                                     1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          04:57:48

   6   GÖKHAN SAKAL                                1994   EGE ÜNÝ.-ÝZMÝR                              05:00:90

   7   ÝZZET CAN ARARAT                            1995   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    05:00:91

   8   DORUK TEKÝN                                   1994   EDÝRNE-BEYKENT KOLEJÝ SPOR K.     05:01:57

   9   A.OĐUZ ASLANOĐLU                         1995   FENERBAHÇE-ÝST.                             DQ

                                                                 C FÝNALÝ

                                     100m karýţýk-M       13-14  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   ESRA KAÇMAZ                                  1996   YILDIZLAR KOCAELÝ                        01:07:45

   2   ELÝF NUR NAS                                   1997   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         01:08:08

   3   H.GÖKÇE SAYDAM                             1996   YILDIZLAR KOCAELÝ                        01:09:01

   4   Ý.NÝHAN ÇAKICI                                  1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:10:56

   5   ALMÝNA ÜNGELDÝ                               1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:12:69

   6   S.MÝRAY SOYDAŢ                               1996   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   01:12:91

   7   YASEMÝN KURU                                 1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:13:08

   8   MERLÝN AŢKIN                                   1997   BURSA KOLEJLÝLER                        01:13:09

   9   AYŢE SELÝN KAVDIR                           1997   ÇANAKKALE HEDEF S.K.                   01:14:47

  10   EZGÝ PAYZA                                      1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:15:13

                                                                B  FÝNALÝ

                                     100m karýţýk-M       15-16  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   ÝDÝL KONCA                                      1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:08:21

   2   DURU ALDÝNÇ                                   1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:09:24

   3   ÝPEK YALKI                                       1994   GALATASARAY-ÝST.                         01:09:63

   4   DÝLARA ALTINTOP                              1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:09:79

   5   CEREN HATÝPOĐLU                           1995   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   01:09:80

   6   GÜLSEL ÖYKÜ ÖZÇELÝK                      1994   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    01:09:86

   7   SEVÝ KARAHAN                                  1994   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:10:79

   8   TÝLBE BABAKIRAY                              1995   KINALIADA SU S.-ÝST.                       01:12:03

   9   DENÝZ AKAY                                      1995   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:12:39

                                                                 C FÝNALÝ

                                200m kurbađa-Breast   13-14  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   SEZEN NUR KURNAZ                          1996   GALATASARAY-ÝST.                         02:42:73

   2   BESTE ASLAN                                   1996   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         02:43:54

   3   YASEMÝN ÇELTÝKÇÝ                             1997   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        02:45:01

   4   MELDA ALKAYA                                 1996   BURSA BOSCH                               02:45:40

   5   DENÝZ KESEN                                    1997   KOCAELÝ YÜZME KULÜBÜ                 02:47:56

   6   G.SUDE ÖZGEN                                1996   GALATASARAY-ÝST.                         02:49:36

   7   DENÝZ ANAVATAN                              1997   FIRTINA SLAM-ÝZMÝR                       02:50:23

   8   ELÝFSU ÇÖZGENER                            1997   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    02:53:96

   9   N.BERFÝN DOĐANKUŢ                        1997   FENERBAHÇE-ÝST.                          02:54:57

  10   ZEYNEP AYDAGÜL                             1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          02:55:92

                                                                B  FÝNALÝ

                                200m kurbađa-Breast   15-16  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   MELÝSA EMÝRBAYER                           1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          02:42:73

   2   BANU KÜCE                                      1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          02:44:20

   3   GÜLSEL ÖYKÜ ÖZÇELÝK                      1994   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    02:44:91

   4   ÝREM TÜLÜOĐLU                               1994   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    02:45:31

   5   GÝZEM AVCI                                      1994   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         02:47:33

   6   BEGÜM HEPER                                  1995   BURSA BOSCH                               02:54:24

   7   CEREN TABAK                                   1995   YILDIZLAR KOCAELÝ                        02:57:74

   8   GÜNIŢIK KUMRU                                1994   YILDIZLAR KOCAELÝ                        03:00:02

                                                                 C FÝNALÝ

                                   100m serbest-Free     13-14  Yaţ Kategorisi  Erkek

   1   DENÝZ PALALAR                                 1996   ANTALYA KOLEJÝ S.K.                      00:56:60

   2   MERT UMUT DURMAZ                         1996   ÖRNEK KOLEJÝ-BURSA                    00:57:91

   3   DENÝZ TAYLAN TUNCER                      1996   OLÝMPÝK AKADEMÝ-ÝST.                     00:58:20

   4   ERKUTAY TORUN                              1996   ÖRNEK KOLEJÝ-BURSA                    00:58:30

   5   ŢARIK ÖMER TARA                             1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:58:46

   6   BARIŢAN EGE FIRILDAK                      1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:58:82

   7   KAAN ŢAŢIOĐLU                                1996   GALATASARAY-ÝST.                         00:58:96

   8   BORA KURTMAN                                1996   SAMSUN SU SPORLARI                    00:59:26

                                                                B  FÝNALÝ

                                   100m serbest-Free     15-16  Yaţ Kategorisi  Erkek

   1   DENÝZ ALÝ BAYRAKTAR                        1994   BURSA KOLEJLÝLER                        00:52:70

   2   ENGÝN YILDIRIM                                1995   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:53:45

   3   ORHAN KARAÇANAK                          1994   BURSA KOLEJLÝLER                        00:53:59

   4   ÜLGEN ALP ERDOĐAN                        1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:54:12

   5   MERT AYDIN                                     1994   KINALIADA SU S.-ÝST.                       00:54:19

   6   KEMAL YURTBÝLÝR                              1994   ANKARA BÜYÜK KOLEJ                    00:54:20

   7   ADNAN ATÝLLA AK                              1995   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        00:54:51

   8   KAAN TÜRKER AYAR                          1995   GALATASARAY-ÝST.                         00:54:53

   9   YALIM ACIMIŢ                                    1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          00:54:84

                                   800m serbest-Free     13-14  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   ÖZGE TUĐBA AY                               1996   ANTALYA KOLEJÝ S.K.                      09:37:95                

   2   ÝKLÝM ÖZDEMÝR                                 1996   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         09:45:04

   3   TUNAY GÖKÇE MUTLU                       1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          09:46:34

   4   NÝDA ELÝZ ÜSTÜNDAĐ                        1996   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    09:50:71

   5   ELÝF TOPRAK                                    1996   ANTALYA KOLEJÝ S.K.                      09:59:25                

   6   ZEYNEP BALTO                                 1996   OLÝMPÝK AKADEMÝ-ÝST.                     10:01:90                

   7   ÇAĐLA ERDEM                                  1997   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        10:02:56

   8   ALARA YÜCEL                                   1997   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         10:04:50

   9   ALMÝRA TANRIKULU                           1997   KASTAMONU YSK                           10:06:23

  10   ÝLKÝN SEVÝL TELLÝ                               1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        10:08:99

  11   ÝREM TELCÝ                                      1996   AREL KOLEJÝ SK-ÝSTANBUL               10:10:07

  12   ŢEVVAL YOL                                     1997   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        10:12:08

  13   ECEM YILMAM                                   1996   GALATASARAY-ÝST.                         10:20:20

  14   YASEMÝN TANÇ                                 1997   MARMARÝS BLD.                             10:20:42                

  15   MELÝS KIRIKOĐLU                              1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        10:20:58

  16   H.ÖZÜM ÖNER                                  1997   DENÝZLÝSPOR KULÜBÜ                     10:23:21

  17   ŢEYMA BAYRAM                                1996   OLÝMPÝK AKADEMÝ-ÝST.                     10:27:98

  18   ZEYNEP ÇAM                                    1997   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         10:28:67

  19   ASÝLAY SELÇUK                                 1997   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         10:31:03

  20   SENA DEMÝR                                     1997   AREL KOLEJÝ SK-ÝSTANBUL               10:34:32                

  21   ZÝRVE ÖZALTIN                                 1996   MARMARÝS BLD.                             10:34:36                

  22   EDA USANMAZ                                  1996   BURSA BOSCH                               10:38:31

  23   ELÝF BÜYÜKSARAÇ                             1996   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   10:38:58

  24   MELTEM TEMEL                                 1997   KOCAELÝ YÜZME KULÜBÜ                 11:24:95

                                   800m serbest-Free     15-16  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   MERVE EROĐLU                                1994   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        09:09:48                

   2   SELDA HÝLAL AKYÜZ                           1994   GALATASARAY-ÝST.                         09:18:30                

   3   ÝZEL ERGU                                       1995   TED ANKARA KOLEJLÝLER                09:33:73

   4   ÝPEKNAZ EREL                                  1995   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   09:34:20

   5   BESTE KANTAR                                 1995   ÖRNEK KOLEJÝ-BURSA                    09:42:72

   6   BEGÜM SARIAHMETOĐLU                   1995   FENERBAHÇE-ÝST.                          09:45:18

   7   ECEM KESKÝN                                   1995   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         09:57:79

   8   DENÝZ DEMÝRKIRAN                            1994   KINALIADA SU S.-ÝST.                       10:03:94

   9   BERÝL ARIKAN                                   1995   YILDIZLAR KOCAELÝ                        10:14:38

  10   AYÇA ILGIN ALTANER                         1995   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                     TERK

                                  4x50m serbest-Free    13-14  Yaţ Kategorisi  Bayan

   1   YASEMÝN-EZGÝ-ALARA-Ý.NÝHAN             1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:52:73                

   2   E.NUR-ÝKLÝM-BESTE-HAZAL                  1996   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         01:53:15                

   3   ASLI-ÝREM-ELÝF-ALMÝNA                      1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:55:94                

   4   N.ELÝZ-ECE-B.ÖZDEN-NÝLDA                1996   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    01:57:02                

   5   S.NUR-SEDEF-Z.NAZ-HALÝDE               1996   GALATASARAY-ÝST.                         01:59:52                

   6   MÝNE-BEYZA-SENEM-ÝZEM                   1996   ÖRNEK KOLEJÝ-BURSA                    01:59:54                

   7   MÝRAY-ELÝF-BAŢAK-BUSE                    1996   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   02:01:65                      8          GÖKÇE-ESRA.K-BURCU-ECEM                                          1996   YILDIZLAR KOCAELÝ                        02:01:91                

   9   GÝZEM-EZGÝ-DENÝZ-ÝZEL                     1996   FIRTINA SLAM-ÝZMÝR                       02:03:27                

  10   GÜLŢAH-EDA-MELDA-MERYEM             1996   BURSA BOSCH                               02:03:58                      11         BEYZANUR-EYŢAN-MELTEM-DENÝZ                              1996   KOCAELÝ YÜZME KULÜBÜ                 02:14:56                

  12   ŢEYMA-ZEYNEP-ECE-DENÝZ                 1996   OLÝMPÝK AKADEMÝ-ÝST.                     02:19:94                

                                  4x50m serbest-Free    13-14  Yaţ Kategorisi  Erkek

   1   BARIŢAN-ÖMER-CAN-TOLGA               1996   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:48:52                

   2   KAAN-A.CANER-YARKIN-BERAT            1996   GALATASARAY-ÝST.                         01:50:64                

   3   KAAN-BATUHAN-EGE-ONAT                 1996   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:50:86                      4          BERK-BURAK-EGE-EMÝR                                               1996   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         01:53:17                

   5   BARAN-D.TAYLAN-DENÝZ-S.DORUK       1996   OLÝMPÝK AKADEMÝ-ÝST.                     01:55:05                

   6   BERKANT-BERKAY-ÖMER-GÖKALP        1996   AREL KOLEJÝ SK-ÝSTANBUL               01:55:87                

   7   FÝKRÝCAN-BERK-BERKHAN-H.EMRE       1996   EGE ÜNÝ.-ÝZMÝR                              01:56:82                

   8   SÝNAN-FURKAN-BERKAN-MERT            1996   BURSA BOSCH                               01:58:72                

4x50m serbest-Free    15-16             Yaţ Kategorisi                                      Bayan

   1   DURU-ÝDÝL-HANDE-ZÜLAL                    1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:52:04                

   2   CEREN-ÝPEKNAZ-SELEN-BÝRCE             1994   ÇEVRE SPOR-ÝSTANBUL                   01:54:16                

   3   MERVE-SEVÝ-DENÝZ-SUDE                   1994   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:54:71                

   4   D.ÝPEK-TUĐÇE-ÖYKÜ-ÜLKÜ                 1994   ANKARA ÜNÝVERSÝTESÝ                    01:56:12                      5          ÝPEK-ÝLAYDA-DÝLARA-S.HÝLAL                                        1994   GALATASARAY-ÝST.                         01:57:25                

   6   BERÝL-GÜNIŢIK-CEREN-NAZLICAN         1994   YILDIZLAR KOCAELÝ                        02:01:96                

   7   TÝLBE-ÖZLEM-B.GÝZEM-DENÝZ              1994   KINALIADA SU S.-ÝST.                       02:02:05                

   8   ŢEVVAL-GÝZEM-ECEM-AYŢE                 1994   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         02:05:95                

                                  4x50m serbest-Free    15-16  Yaţ Kategorisi  Erkek

   1   YALIM-OĐUZ-ALP-ARAL                      1994   FENERBAHÇE-ÝST.                          01:39:14                

   2   BATURAY-NEZÝR-K.TÜRKER-EMRE        1994   GALATASARAY-ÝST.                         01:40:33                

   3   ATÝLLA-BERKE-EREN-ENGÝN                1994   ENKA S.K.ÝSTANBUL                        01:41:79                

   4   MERT-BERK-FURKAN-BARIŢ                1994   KINALIADA SU S.-ÝST.                       01:42:36                

   5   YAŢAR-TUĐBERK-ANDER-ERDOĐAN     1994   FIRTINA SLAM-ÝZMÝR                       01:43:32                

   6   RIDVAN-BARTU-CEM-FURKAN              1994   ANTALYA KOLEJÝ S.K.                      01:44:95                

   7   KARHAN-BERK-A.EMRE-DENÝZ              1994   FMV IŢIK-ÝSTANBUL                         01:47:29                

   8   Y.ATEŢ-ÖMER.H-MURAT-H.KAĐAN        1994   YILDIZLAR KOCAELÝ                        01:47:78                

 

 

 

 

 

 
 
Ana Sayfa  /  Spor Dallarý  /  Hakkýmýzda  /  Künye  /  Ýletiţim  /  Yasal Uyarý